Zatoka Kal

Ośrodek Wypoczynkowo - Żeglarski Zatoka Kal to idealne miejsce na spędzenie urlopu czy weekendu. Mazury to piękny zakątek Polski, a położenie Ośrodka obrazuje to najlepiej. Teren o powierzchni ponad 4 ha daje naszym Gościom poczucie pełnej swobody. Ośrodek zlokalizowany jest w zacisznej i spokojnej okolicy (1,5 km od Węgorzewa), z dala od miejskiego zgiełku, przy zachowaniu dobrego połączenia komunikacyjnego.

Proponujemy noclegi w domkach letniskowych, urządzonych w naturalnym stylu zgodnym z filozofią Mazur, które gwarantują zachowanie indywidualności podczas pobytu. Ponadto dysponujemy polem namiotowym, a także miejscami na przyczepy caravaningowe.

Wyjazd na Mazury warto połączyć z aktywnym spędzaniem czasu, co przekłada się na efektywny wypoczynek. Na pierwszym miejscu stawiamy na żeglarstwo. Nasz Ośrodek ma doskonałe warunki do tego typu aktywności. Ponadto zapewniamy możliwość skorzystania z wielu atrakcji, takich jak: kort tenisowy, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, rowery turystyczne, rowery wodne, łodzie wędkarskie, kajaki, plac zabaw dla dzieci, ognisko, kąpielisko, ping-pong, bilard.

Mazury sprzyjają wypoczynkowi i regeneracji, ale także pozytywnie wpływają na pracę umysłową. Dlatego to doskonałe miejsce na organizacje konferencji, szkolenia czy też imprezy integracyjnej. Posiadamy odpowiednie zaplecze do tego rodzaju przedsięwzięcia. Zapewniamy unikatowe atrakcje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i odpowiadamy na jego potrzeby.

Oferujemy także organizację imprez okolicznościowych, między innymi: bankiety, wigilijki, uroczystości rodzinne, urodziny, imieniny. Wszystko w pięknym otoczeniu mazurskiego krajobrazu i restauracji, w której dzięki starannie dobranym elementom wystroju poczujemy się jak na starym statku. Piękne wnętrze idzie w parze z dobrą kuchnią, co gwarantuje zadowolenie i niezapomniane doznania kulinarne.